Kategórie

Výrobcoviatel: 0904 030 028

Facebook stránkaDodanie zdarma od 30€Dodanie zdarma !
Pri objednávke
nad 30€ ! (v rámci BA)


PLATOBNÉ MOŽNOSTI:
Dostupné platobné možnosti


Cena produktov je konečná vrátane 20% DPH!
Dodacie možnosti, doručenie a prevzatie tovaru.

 

Objednaný tovar je možné prevziať nasledovnými spôsobmi:

  • Osobne na našej adrese v Bratislave, po telefonickej dohode termínu.

 

  • Osobným doručením na adresu klienta - táto forma dodania tovaru je k dispozícii iba na území mesta Bratislava.

 

  • Na pošte zaslaním na dobierku - objednávky sú doručované prostredníctvom Slovenskej pošty, prípadne kuriérskou službou.

 

  • Poštou, balík 1.triedy - pri potvrdenej platbe vopred na náš bankový účet.


Upozornenie: Poštou neposielame tovar, ktorý musí mať zabezpečenú skladovaciu teplotu nižšiu ako 10°C (syry, mäsové výrobky a pod.).

 

Pri objednávke nad 30 € je dodanie v rámci Bratislavy zdarma !

 

Platobné možnosti

V našom internetovom obchode môžete využiť nasledovné formy platby:

 

  • Platba v hotovosti - len v rámci Bratislavy na našej firemnej adrese, alebo podľa individuálnej dohody. Objednaný tovar si môžete po predchádzajúcej dohode osobne vyzdvihnúť a priamo pri prevzatí uhradíte platbu za tovar v hotovosti. Tovar je zvyčajne možné vyzdvihnúť do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky.


  • Dobierka - tovar Vám zašleme po telefonickom, alebo e-mailovom overení Vašej objednávky na dobierku slovenskou poštou, alebo kuriérskou firmou. Tovar zasielame zvyčajne do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

 

  • Platba na bankový účet - po potvrdení Vašej objednávky je potrebné uskutočniť úhradu na náš bankový účet prevodom, alebo priamym vkladom a následne po overení Vašej platby bude tovar zaslaný poštou, alebo kuriérom. Tovar zasielame zvyčajne do 3 pracovných dní od prijatia platby.

 

  • Pri objednávke nad 50€ je poštovné zdarma.


Náklady na dodanie tovaru zahŕňajú manipuláciu, balné a poštovné. Manipulačné poplatky sú stanovené v závislosti od celkovej hmotnosti zásielky a formy platby. Odporúčame zoskupiť viaceré položky do jednej objednávky, aby bola suma za doručenie v prepočte na každý výrobok nižšia.

Vaša objednávka bude odoslaná s našou zárukou a poistením balíka na bezpečné doručenie. V prípade doručenia poškodeného balíka ho nepreberajte a neplaťte, bude nám vrátený a Vám zašleme novú zásielku bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.