Kategórie

Výrobcoviatel: 0904 030 028

Facebook stránkaDodanie zdarma od 30€Dodanie zdarma !
Pri objednávke
nad 30€ ! (v rámci BA)


PLATOBNÉ MOŽNOSTI:
Dostupné platobné možnosti


Cena produktov je konečná vrátane 20% DPH!
Pasta V ponuke je 8 produktov.

Pasta
Originálne talianske cestoviny (pasta) - špagety, penne rigate, Lasagne, Bavette, Farfalle a ďalšie druhy. U nás nakúpite cestoviny vysokej kvality za skvelé ceny.

==========================================================

Cestoviny môžeme zaradiť medzi najobľúbenejšie jedlá na svete. Milujú ich deti, ale aj dospelí. Existuje nespočetne veľa variácií na ich konečnú prípravu.

Medzi hlavné výhody cestovín patrí ich trvanlivosť, skladnosť, rýchlo a ľahko sa pripravujú, pri rozumnej konzumácií z nich nepriberiete. Majú nízky glykemický index, čiže pocit zasýtenia trvá dlhšie, než pri konzumácií napr. zemiakovej kaše, alebo pečených zemiakov. Doporučujú sa konzumovať aj pred náročným fyzickým výkonom (napr. sú vhodné aj pre maratónskych bežcov).

Pri varení treba dodržať odporúčanú dobu varenia a uvariť ich radšej tvrdšie (al dente), než ich prevariť, pretože pri prevarení sa zrýchli ich vstrebávanie sacharidov a tým skôr po ich konzumácií vyhladnete.

Odporúčame konzumovať bezvaječné semolinové cestoviny, ktoré udržujú v organizme dlhší pocit sýtosti. Cestoviny obsahujú aj draslík, zinok, horčík, vitamíny skupiny B, bielkoviny a minerály.

.